Поиск
Close this search box.

ИЗБЕГАЙТЕ ДВИЖЕНИЕ ДВИЖЕНИЯ

Сократите загрязнение городов путем езды от пункта A до B с помощью EkoRide и избегайте пробок!

Посмотреть продукты

ВДОХНОВЕНИЕ

Мы гарантировать, что вы проведете больше времени с EkoRide на свежем воздухе!

Посмотреть продукты

ОТКРЫТЬ НОВЫЕ
МЕСТА

С EkoRide вы с большей вероятностью сможете посетить ваши городские парки, открыть для себя новые места и повеселиться!

Посмотреть продукты

УЛИЧНЫЙ ЮРИДИЧЕСКИЙ

Серия SL - мощный и удобный автомобиль для езды по дорогам!

Посмотреть продукты

Электрические транспортные средства

product image
Выберите недвижимость
product image
Выберите недвижимость
product image
Добавить в корзину
product image
Добавить в корзину

О нас

Naujausi EkoRide elektriniai paspirtukai, motoroleriai, skuteriai, elektrinių paspirtukų ir motorolerių dalys, aksesuarai.
Sumažinkite miesto užterštumą bei išvenkite miesto kamščių važiuodami iš taško A į B su EkoRide! Su EkoRide elektriniu transportu dažniau apsilankysite savo miesto parkuose, atrasite naujas vietas ir linksmai praleisite laiką! Elektrinio variklio tyla-viskas ko reikia komfortiškai kelionei. Su šiomis transporto priemonėmis nuvažiuosite net iki 120km, todėl galite planuoti ir tolimas keliones. Galingas ir modernus EkoRide elektrinis paspirtukas ar motoroleris puikiai tiks miesto atstumams įveikti. www.ekoride.lt – įvairių modelių elektriniai paspirtukai, tinkantys visai šeimai!

EkoRide elektriniai motoroleriai lengvai šauna į priekį ir be didelių pastangų įveikia stačias įkalnes. Visi elektriniai paspirtukai ir motoroleriai turi didelės talpos baterijas. Priklausomai nuo važiavimo stiliaus, greičio ir vairuotojo svorio, su jomis nesunkiai įveikiame net iki 120 km atstumą. Elektriniai paspirtukai ir motoroleriai turi plačius ratus, kas užtikrina stabilumą važiavimo metu. Nulipus nuo paspirtuko, jis lieka ramiai stovėti be jokių papildomų kojelių ir laikiklių.

Be vargo aplenksite kliūtis, įveiksite įkalnę, nuvažiuosite į darbą, parduotuvę. Elektros variklio galia padės sunkesnėje kelionėje. Elektriniai dviračiai leidžia dviratininkui judėti tradiciniu, visiems įprastu būdu, tačiau, kai reikia (važiuojant į kalną, arba tiesiog pavargus po ilgo važiavimo), galima įjungti akumuliatorių, tai žmogui itin palengvina važiavimą. Elektriniai dviračiai skirti važiuoti tiek trumpas, tiek ir ilgas distancijas. Ši transporto priemonė draugiška aplinkai. Jei Jūsų kelionė bus ilga ir akumuliatorius išseks, visada grįšite namo mindami pedalus kaip ir įprastu dviračiu. 

НОВЫЕ ПРОДУКТЫ

НАШИ ПАРТНЕРЫ